Strona główna » Aktualności » Spektrum 2020
Spektrum 2020

6. Świdnicki Festiwal Filmowy Spektrum przeniesiony w całości do sieci. Organizatorzy w porozumieniu z władzami Miasta Świdnica zrezygnowali ze stacjonarnych punktów programu związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych i mając na względzie komfort i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia.

Spotkania z wszystkimi gośćmi, którzy mieli odwiedzić w tym roku Świdnicę, m.in. z Rafałem Zawieruchą, Agnieszką Holland, Lechem Majewskim, Aleksandrą Hamkało, Jagodą Szelc, Magdalena Łazarkiewicz czy Markiem Lechkim, odbędą się w trybie online i będą transmitowanie na oficjalnym profilu festiwalu na platformie Facebook. Dokładny harmonogram spotkań online zostanie opublikowany w dniu planowanego rozpoczęcia festiwalu, w sobotę, 24 października, o godz. 12:00. Wtedy też organizatorzy ogłoszą, które spośród filmów pełnometrażowych zobaczymy w wersji online.

24 października, o godz. 19:00 na festiwalowym Facebooku, odbędzie się także transmisja oficjalnego Otwarcia Festiwalu.

Część online festiwalu, czyli prezentacja tegorocznej selekcji krótkich metraży z konkursów „Okiem Młodych”, zostaje do dyspozycji widzów bez zmian. Filmy będzie można oglądać za pośrednictwem platformy mojeekino.pl w dniach 29 – 31 października. Sprzedaż biletów w postaci ważnych przez 48h kodów od momentu zakupu, rozpocznie się w czwartek, 29.10, od godz. 10:00. Program poszczególnych bloków konkursowych jest dostępne na stronie http://spektrumfestiwal.pl/.

Skip to content